Pohár nadějí = 1 medaile

Borovanští karatisté Benhák, Plecer ml. a Červenka se pod trenérem Plecerem st. zúčastnili turnaje v Novém Boru, který se konal v sobotu 14. dubna.

Soutěž se nám příliš nepovedla, když v disciplíně kata vypadl Benhák v 1. kole a Plecer ml. v kole druhém. Kluci mohli postoupit, ale bohužel dle rozhodčích se tak nestalo.

Alespoň malou náplastí bylo kumite. V něm získal bronzovou medaili Danek Červenka, který jeden zápas vyhrál a jeden prohrál. Přemek Benhák dva zápasy vyhrál a dva prohrál, což na medaili těsně nestačilo. Podobně si vedl i Vašek Plecer ml., který měl bilanci také dvě výhry a dvě porážky.

Celkově tedy kluci nastoupili do pěti kategorií a získali jednu bronzovou medaili. Již přístí víkend nás čeká prestižní dvoudenní turnaj v Hradci Králové.

14.04.12