Přinášíme rozpis soutěží pro první polovinu sezony a naši obsazenost na nich.

Oddíl Tameshi-wari Borovany představuje jednu z novinek roku 2012, kterou je nové logo. To vzniklo za přispění kaligrafa pana Skupého, který slovo "Tameshi-wari" přeložil a napsal v japonštině.

Dne 28.února se v Kulturním domě Metropol v Českých Budějovicích konalo již 15 - té vyhlášení výsledků ankety Jihočeský sportovec roku do 15- ti let. Mezi sportovci z mnoha sportovních odvětví reprezentujících Jihočeský kraj nechyběli ani karatisté z oddílu TJ Karate Č.Budějovice. Mezi našimi nominovanými karatisty byl i  Přemek Benhák, který  svými sportovními výkony reprezentoval město Borovany jako člen oddílu karate Tameshi-wari Borovany. Své ocenění si plně zasloužil. Druhým vyznamenaným byl hlavní trenér TW Borovany Václav Plecer. Za celý náš oddíl oběma gratulujeme!

02.03.12

Na 1. soutěži v roce 2012 zisk 10 medailí!

Výsledky z 1. kola KL v ČB 28. ledna 2012:

Tomáš Kutta: 1. místo kata junioři a 3. místo kumite junioři do 68 kg, Denis Cmunt: 1. místo kumite dorostenci do 57 kg, Matěj Šesták: 2. místo kumite dorostenci do 61 kg, Přemek Benhák:1. místo kumite starší žáci do 39 kg a 3. místo kata starší žáci, Vašek Plecer: 2. místo kumite mladší žáci do 35 kg a 3. místo kata mladší žáci, Dan Červenka: 3. místo kumite mladší žáci +41 kg, Červenka, Koudelka, Urban: 2. místo kata tým žáci. Celkem 10 medailí!!!

29.01.12

Silvestrovský běh: výsledky a statistiky všech deseti ročníků

Poslední kalendářní den v roce 2011 se karatisté Tameshi-wari Borovany loučili s uplynulým rokem tradičním Silvestrovským během, který byl již podesáté! Na běžecký závod přišlo celkem 42 závodníků! V nejmladší kategorii do 11 let obhájil vítězství Jiřík Kutta, v nové kategorii 12-15 let zvítězil Ondřej Sviták a v hlavním závodě byl nejlepší David Bujnovský. Dětská trasa pro nejmenší kolem fotbalového hřiště s umělým povrchem byla dlouhá 300 metrů. Ostatní běžci se vydali na trať od restaurace U hřiště k Borovanskému mlýnu a zpět.

01.01.12

Závodní sezónu jsme ukončili South Cupem

V nepříliš hojné účasti soutěžili naši kluci na posledním turnaji sezóny - South Cupu, pořádaném naším mateřským oddílem TJ Karate České Budějovice.

19.12.11

Silvestrovský běh bude podesáté

Již tradičně se karatisté Tameshi-wari Borovany loučí s uplynulým rokem sportovně. V poslední kalendářní den se koná 10. ročník Silvestrovského běhu, který je otevřen pro širokou veřejnost.

11.12.11

Sportovní sezóna 2011 – hodnocení trenéra

Rok 2010 byl pro naše závodníky ve znamení postupného získávání zkušeností na krajských soutěžích.

07.12.11

Borovany získaly 3 medaile na MČR!

Ve dnech 3. a 4. prosince se v hale Sluneta v Ústí nad Labem konalo mistrovství České republiky mládeže. Nominaci na turnaj vybojovalo v průběhu roku pět karatistů.

05.12.11

Nominace na MČR v Ústí nad Labem

O víkendu 3. a 4. prosince se koná v Ústí nad Labem mistrovství České republiky. Tameshi-wari karate Borovany má pro vrchol sezony nominaci pro šest karatistů. Do Ústí pojedou T. Kutta, O. Sviták, P. Benhák, V. Plecer ml., D. Cmunt a J. Urban.