1

Nové webové stránky

Borovany vybojovaly na přeboru 8 medailí

Karatisté Tameshi-wari karate Borovany se ve čtvrtek 17. listopadu zúčastnili Krajského přeboru, který se konal v Českých Budějovicích. Výprava vedená trenérem Václavem Plecerem získala celkem osm medailí! Na soutěž vyrazili  T. Kutta, O. Sviták, P. Benhák, V. Plecer, D. Cmunt, J. Urban, D. Červenka, V. Kolář a M. Šesták.

17.11.11

Nominace na Krajský přebor v ČB

Krajský přebor se koná 17. listopadu!

Letošní KP se uskuteční ve čtvrtek 17. listopadu ve Sportovní hale na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích (vedle plaveckého stadionu). Za Tameshi-wari karate Borovany na závody pojede devět karatistů.

Nominace TW Borovany: T. Kutta, O. Sviták, P. Benhák, V. Plecer, D. Cmunt, J. Urban, D. Červenka, V. Kolář, všichni kata i kumite. Dále kata tým žáci A a B. M. Šesták kumite.

10.11.11

V Ústí jsme vybojovali 1 medaili

Soutěž Grand Prix North Bohemia v Ústí nad Labem byla hodně těžká. Turnaje se zúčastnilo více než 500 závodníků z osmi zemí. Borovanští karatisté tentokráte nezopakovali výborné výsledky a i přes snaživé výkony vybojovali "jen" jednu medaili. Na třetím místě se v kategorii junioři do 61 kg umístil Tomáš Kutta. Nejblíže medaili měl dále Ondřej Sviták a Přemek Benhák. Po boji v repasáži skončili oba na 5. místě.

06.11.11

Nominace na GP North Bohemia

Tuto sobotu (5. listopadu) se borovanští karatisté zúčastní mezinárodní soutěže North Bohemia Grand Prix v Ústí nad Labem. Po rozmluvě trenérů vyrazí karatisté pouze na kumite. Kategorii kata vyjímečně vynecháme.

01.11.11

Soustředění závodníků

Od pátka 18. do neděle 20. listopadu se koná soustředění závodních oddílů. Jako hlavní host soustředění bude medailista z ME a MS Christian Grüner, který přiveze své tři svěřence, medailisty z juniorských ME. Povinná účast všech členů závodních oddílů.

27.10.11

Ostravská mise přinesla 4 medaile

Přinášíme informace po skončení Grand Prix Ostravy, kam se s trenérem Václavem Plecerem vypravili Ondra Sviták, Přemek Benhák a Václav Plecer mladší. V silné konkurenci kluci vybojovali celkem čtyři medaile. Nejúspěšnější byl Přemek, který si odvezl tři medaile. Společně s klukama vyhrál kategorii kata team starší žáci a navíc získal i bronzovou medaili v kata jednotlivcích a zlatou v kumite! Další medaili přidal Ondra, který skončil v kumite starších žáků do 45kg třetí! Vašek ml. a Ondra v kata jednotlivci skončili ve vyřazovacích kolech.

22.10.11

Nominace na GP Ostravy

Již tuto sobotu (22. října) čeká na karatisty Tameshi-wari  Borovany další důležitá soutěž. Ve sportovní hale Heleny Salichové se uskuteční 9th Grand Prix Ostravy, což je nominační závod na mistrovství republiky.

18.10.11

AKTUALIZOVÁNO! Z ligy s 5 zlaty a 1 bronzem!

TW karate Borovany získalo na 3. kole Krajské ligy (dále jen KL) v Českých Budějovicích v kategorii kata celkem tři medaile. A všechny zlaté. Soutěž pro borovanské karatisty skončila úspěchem i v kumite. Zlatou medaili (svou třetí na KL) získal Přemek Benhák i Denis Cmunt.  Bronz přidal Tomáš Kutta.

15.10.11

Nominace na 3. kolo KL v ČB

V sobotu 15. října se v hale HoSport ve Starých Hodějovicích koná 3. kolo Krajské ligy. Tameshi-wari karate Borovany vyrazí na turnaj s osmi karatisty. Odjezd na závody je v 8.00 od ZŠ v Borovanech.

10.10.11

Kostelec? Jeden veliký úspěch

V sobotu 8. října se náš oddíl vypravil na mezinárodní závod Shotokan Cup do Kostelce nad Orlicí. Borovanská výprava činila celkem deset lidí. Za Tameshi-wari závodili Vašek Plecer ml., Přemek Benhák, Ondra Sviták, Tomík Kutta, Denis Cmunt a Jáchym Urban. Pro získání informací se k výpravě přidal i Mates Šesták. Na vše dohlíželi Václav Plecer st., Michal Heřman a Michal Cmunt.